Vətəndaşı qəbul edən şəxs Qəbulun keçiriləcəyi yer və saat 1 2 3 4 5 8 9 10 11 12 15 16 17 18 19
      B.e. Ç.a. Ç. C.a. C. B.e. Ç.a. Ç. C.a. C. B.e. Ç.a. Ç. C.a. C.
1 1. Qasımov Mətləb Məmmədqulu oğlu- ƏMDK-nın Sumqayıt ərazi şöbəsinin müdiri,
2. Kərimov Cavid İlqar oğlu-    DƏDRX-in 2 saylı Sumqayıt Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Mehbullayev Emin Feyzulla oğlu- Bakı LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 2 saylı Sumqayıt Ərazi İdarəsinin Xızı rayon şöbəsinin inzibati binası,
Xızı şəhəri, H. Əliyev prospekti
saat 11:00
    Xızı                        
2 1. Qasımov Mətləb Məmmədqulu oğlu- ƏMDK-nın Sumqayıt ərazi şöbəsinin müdiri,
2. Kərimov Cavid İlqar oğlu-    DƏDRX-in 2 saylı Sumqayıt Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Mehbullayev Emin Feyzulla oğlu- Bakı LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 2 saylı Sumqayıt Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
Sumqayıq şəhəri, Koroğlu pr. 42
saat 11:00
              Sumqayıt              
3 1. Qasımov Mətləb Məmmədqulu oğlu- ƏMDK-nın Sumqayıt ərazi şöbəsinin müdiri,
2. Kərimov Cavid İlqar oğlu-    DƏDRX-in 2 saylı Sumqayıt Ərazi İdarəsinin rəisi
3. İbadov Aydın Ramiz oğlu- Xaçmaz LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 2 saylı Sumqayıt Ərazi İdarəsinin Siyəzən rayon şöbəsinin inzibati binası,
Siyəzən şəhəri, Babək küçəsi 50
Saat 11:00
                        Siyəzən    
4 1. Məmmədov İldırım Çingiz oğlu- ƏMDK-nın Abşeron ərazi şöbəsinin müdiri
2. İsayev Füzuli İsa oğlu - DƏDRX-in 4 saylı Abşeron Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Mehbullayev Emin Feyzulla oğlu- Bakı LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 4 saylı Abşeron Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
H.Əliyev pr. 255
Saat 11:00
        Abşeron                    
5 1. Cəfərov Telman Abdulkərim oğlu- ƏMDK-nın Gəncə ərazi şöbəsinin müdiri
2. Məmmədov Nazim Sultan oğlu- DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Orucov Samir Aydın oğlu- Gəncə LTİ-nin raisi
DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
Gəncə şəhəri, F.Əliyev 3
Saat 11:00
    Gəncə                         
6 1. Cəfərov Telman Abdulkərim oğlu- ƏMDK-nın Gəncə ərazi şöbəsinin müdiri
2. Məmmədov Nazim Sultan oğlu- DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Orucov Samir Aydın oğlu- Gəncə LTİ-nin raisi
DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin Göygöl rayon şöbəsinin inzibati binası
Göygöl şəhəri H.Əliyev pr. 53
Saat 11:00
              Göygöl              
7 1. Cəfərov Telman Abdulkərim oğlu- ƏMDK-nın Gəncə ərazi şöbəsinin müdiri
2. Məmmədov Nazim Sultan oğlu- DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Orucov Samir Aydın oğlu- Gəncə LTİ-nin raisi
DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin Samux rayon şöbəsinin inzibati binası
Samux şəhəri N.Nərimanov küç. 20
Saat 11:00
                            Samux
8 1. Cəfərov Telman Abdulkərim oğlu- ƏMDK-nın Gəncə ərazi şöbəsinin müdiri
2. Məmmədov Nazim Sultan oğlu- DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Orucov Samir Aydın oğlu- Gəncə LTİ-nin raisi
DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin Daşkəsən rayon şöbəsinin inzibati binası
H.Əliyev meydanı 2
Saat 11:00
                        Daşkəsən    
9 1. Qanbayev Məhəmməd Barat oğlu- ƏMDK-nın Şirvan ərazi şöbəsinin müdiri
2. İbrəhimov Fuad Məmmədağa oğlu - 13 saylı Şirvan DƏDRX Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Vəliyev Mübariz Tofiq oğlu - Şirvan LTİ-nin sahə rəisi
DƏDRX-in 13 saylı Şirvan Ərazi İdarəsinin Salyan rayon şöbəsinin inzibati binası
Salyan şəhəri H. Əliyev pr. 107
Saat 11:00
    Salyan                        
10 1. Qanbayev Məhəmməd Barat oğlu- ƏMDK-nın Şirvan ərazi şöbəsinin müdiri
2. İbrəhimov Fuad Məmmədağa oğlu - 13 saylı Şirvan DƏDRX Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Vəliyev Mübariz Tofiq oğlu - Şirvan LTİ-nin sahə rəisi
DƏDRX-in 13 saylı Şirvan Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
Şirvan şəhəri H. Əliyev pr. 20
Saat 11:00
        Şirvan                    
11 1. Qanbayev Məhəmməd Barat oğlu- ƏMDK-nın Şirvan ərazi şöbəsinin müdiri
2. İbrəhimov Fuad Məmmədağa oğlu - 13 saylı Şirvan DƏDRX Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Vəliyev Mübariz Tofiq oğlu - Şirvan LTİ-nin sahə rəisi
DƏDRX-in 13 saylı Şirvan Ərazi İdarəsinin Siyəzən rayon şöbəsinin inzibati binası
Haclqabul şəhəri H. Əliyev pr. 20
Saat 11:00
          Hacıqabul                  
12 1. Qanbayev Məhəmməd Barat oğlu- ƏMDK-nın Şirvan ərazi şöbəsinin müdiri
2. İbrəhimov Fuad Məmmədağa oğlu - 13 saylı Şirvan DƏDRX Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Vəliyev Mübariz Tofiq oğlu - Şirvan LTİ-nin sahə rəisi
DƏDRX-in 13 saylı Şirvan Ərazi İdarəsinin Neftçala rayon şöbəsinin inzibati binası
Neftçala şəhəri Neftçala RİH
Saat 11:00
                  Neftçala          
13 1. Qanbayev Məhəmməd Barat oğlu- ƏMDK-nın Şirvan ərazi şöbəsinin müdiri
2. İbrəhimov Fuad Məmmədağa oğlu - 13 saylı Şirvan DƏDRX Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Vəliyev Mübariz Tofiq oğlu - Şirvan LTİ-nin sahə rəisi
DƏDRX-in 13 saylı Şirvan Ərazi İdarəsinin Saatlı rayon şöbəsinin inzibati binası
Saatlı şəhəri H. Əliyev pr. 126
Saat 11:00
                            Saatlı
14 1. Qanbayev Məhəmməd Barat oğlu- ƏMDK-nın Şirvan ərazi şöbəsinin müdiri
2. İbrəhimov Fuad Məmmədağa oğlu - 13 saylı Şirvan DƏDRX Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Vəliyev Mübariz Tofiq oğlu - Şirvan LTİ-nin sahə rəisi
DƏDRX-in 13 saylı Şirvan Ərazi İdarəsinin Sabirabad rayon şöbəsinin inzibati binası
Sabirabad şəhəri İ.İsgəndərov küç.-9
Saat 11:00
                        Sabirabad    
15 1. Qasımov Nizami Qasım oğlu- ƏMDK-nın Mingəçevir ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Qasım Adil oğlu-  DƏDRX-in 17 saylı Yevlax Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Əliyev Allahverdi Bəhmən oğlu-  Mingəçevir LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 17 saylı Mingəçevir Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
Mingəçevir şəhəri H.Əliyev pr. 26/11
Saat 11:00
    Mingəçevir                        
16 1. Qasımov Nizami Qasım oğlu- ƏMDK-nın Mingəçevir ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Qasım Adil oğlu-  DƏDRX-in 17 saylı Yevlax Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Əliyev Allahverdi Bəhmən oğlu-  Mingəçevir LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 17 saylı Mingəçevir Ərazi İdarəsinin Yevlax rayon şöbəsinin inzibati binası
Yevlax şəhəri Q.Quliyev küç.8a
Saat 11:00
          Yevlax                  
17 1. Qasımov Nizami Qasım oğlu- ƏMDK-nın Mingəçevir ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Qasım Adil oğlu-  DƏDRX-in 17 saylı Yevlax Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Əliyev Allahverdi Bəhmən oğlu-  Mingəçevir LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 17 saylı Mingəçevir Ərazi İdarəsinin Ağdaş  rayon şöbəsinin inzibati binası
Ağdaş şəhəri S.Vurğun küç.21
Saat 11:00
                            Ağdaş
18 1. Ələkbərov Pərviz Arif oğlu- ƏMDK-nın Lənkəran ərazi şöbəsinin müdiri
2. Qasımov Etibar Xanoğlan oğlu - DƏDRX-ın 10 saylı Lənkəran Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Abdullayev Əfsər Muradxan oğlu- Cəlilabad LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 10 saylı Lənkəran Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
Lənkəran şəhəri Nizami küç. 84a
Saat 11:00
    Lənkəran                         
19 1. Ələkbərov Pərviz Arif oğlu- ƏMDK-nın Lənkəran ərazi şöbəsinin müdiri
2. Qasımov Etibar Xanoğlan oğlu - DƏDRX-ın 10 saylı Lənkəran Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Abdullayev Əfsər Muradxan oğlu- Cəlilabad LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 10 saylı Lənkəran Ərazi İdarəsinin Lerik  rayon şöbəsinin inzibati binası
Lerik şəhəri İ.Yaqibov küçəsi 9
Saat 11:00
              Lerik              
20 1. Ələkbərov Pərviz Arif oğlu- ƏMDK-nın Lənkəran ərazi şöbəsinin müdiri
2. Qasımov Etibar Xanoğlan oğlu - DƏDRX-ın 10 saylı Lənkəran Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Abdullayev Əfsər Muradxan oğlu- Cəlilabad LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 10 saylı Lənkəran Ərazi İdarəsinin Astara   rayon şöbəsinin inzibati binası
Astara şəhəri H.Əliyev pr. 15
Saat 11:00
                            Astara
21 1. Aslanov Amil Şükür oğlu- Bərdə ərazi şöbəsinin müdiri
2. Həşimov Şamxal Sahib oğlu-  DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Əliyev Allahverdi Bəhmən oğlu- Mingəçevir Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
Bərdə şəhəri H.Əliyev pr. 105A
Saat 11:00
      Bərdə                      
22 1. Aslanov Amil Şükür oğlu- ƏMDK-nın Bərdə ərazi şöbəsinin müdiri
2. Həşimov Şamxal Sahib oğlu-  DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Əliyev Allahverdi Bəhmən oğlu- Mingəçevir Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin Tərtər  rayon şöbəsinin inzibati binası
Tərtər şəhəri E. Məmmədov küç. 4
Saat 11:00
              Tərtər              
23 1. Aslanov Amil Şükür oğlu- ƏMDK-nın Bərdə ərazi şöbəsinin müdiri
2. Həşimov Şamxal Sahib oğlu-  DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin rəisi
3.  Orucov Samir Aydın oğlu- Gəncə LTİ-nin raisi
DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin Naftalan rayon şöbəsinin inzibati binası
Naftalan şəhəri İ.Həsənzadə küç.23
Saat 11:00
        Naftalan                    
24 1. Aslanov Amil Şükür oğlu- ƏMDK-nın Bərdə ərazi şöbəsinin müdiri
2. Həşimov Şamxal Sahib oğlu-  DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Əliyev Allahverdi Bəhmən oğlu- Mingəçevir Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin Ağdam rayon şöbəsinin inzibati binası
Ağdam rayonu,Quzanlı qəsəbəsi
Saat 11:00
                  Ağdam          
25 1. Aslanov Amil Şükür oğlu- ƏMDK-nın Bərdə ərazi şöbəsinin müdiri
2. Həşimov Şamxal Sahib oğlu-  DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin rəisi
3.  Orucov Samir Aydın oğlu- Gəncə LTİ-nin raisi
DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin Goranboy rayon şöbəsinin inzibati binası
Goranboy şəhəri H.Əliyev pr. 16
Saat 11:00
                          Goranboy  
26 1. Kərimov İlqar Ağabala oğlu- ƏMDK-nın Ucar ərazi şöbəsinin müdiri
2. Səfərov Ayxan Samiddin oğlu-  DƏDRX-in 16 saylı Ucar Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Həsənov Telmaz Ənvər oğlu- Ağsu Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 16 saylı Ucar Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
Ucar şəhəri H. Əliyev küç.2/1
Saat 11:00
    Ucar                        
27 1. Kərimov İlqar Ağabala oğlu- ƏMDK-nın Ucar ərazi şöbəsinin müdiri
2. Səfərov Ayxan Samiddin oğlu-  DƏDRX-in 16 saylı Ucar Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Həsənov Telmaz Ənvər oğlu- Ağsu Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 16 saylı Ucar Ərazi İdarəsinin Kürdəmir   rayon şöbəsinin inzibati binası
Kürdəmir şəhəri Vaqif küç. 13
Saat 11:00
                  Kürdəmir          
28 1. Kərimov İlqar Ağabala oğlu- ƏMDK-nın Ucar ərazi şöbəsinin müdiri
2. Səfərov Ayxan Samiddin oğlu-  DƏDRX-in 16 saylı Ucar Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Həsənov Telmaz Ənvər oğlu- Ağsu Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 16 saylı Ucar Ərazi İdarəsinin Zərdab     rayon şöbəsinin inzibati binası
Zərdab şəhəri R.Kərimov küç. 44
Saat 11:00
          Zərdab                  
29 1. Kərimov İlqar Ağabala oğlu- ƏMDK-nın Ucar ərazi şöbəsinin müdiri
2. Səfərov Ayxan Samiddin oğlu-  DƏDRX-in 16 saylı Ucar Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Həsənov Telmaz Ənvər oğlu- Ağsu Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 16 saylı Ucar Ərazi İdarəsinin Göyçay    rayon şöbəsinin inzibati binası
Göyçay şəhəri Atatürk küç. 52
Saat 11:00
                        Göyçay    
30 1. Məmmədov Mikayıl Cəlil oğlu- ƏMDK-nın Qazax ərazi şöbəsinin müdiri
2.Səmədov Ehtiram Sabir oğlu-  DƏDRX-in 15 saylı Tovuz Ərazi İdarəsinin rəisi
3.Hümmətov Elxan Əmirxan oğlu- Tovuz LTİ rəisi
DƏDRX-in 15 saylı Qazax Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
Qazax şəhəri H.Əliyev pr
Saat 11:00
        Qazax                    
31 1. Məmmədov Mikayıl Cəlil oğlu- ƏMDK-nın Qazax ərazi şöbəsinin müdiri
2.Şahvələdov Şəmsi İsgəndər oğlu - DƏDRX-in 11 saylı Şəmkir Ərazi İdarəsinin rəisi
3.Hümmətov Elxan Əmirxan oğlu- Tovuz LTİ rəisi
DƏDRX-in 11 saylı Şəmkir Ərazi İdarəsinin Şəmkir    rayon şöbəsinin inzibati binası
Şəmkir şəhəri H.Əliyev pr. 13
Saat 11:00
    Şəmkir                        
32 1. Məmmədov Mikayıl Cəlil oğlu- ƏMDK-nın Qazax ərazi şöbəsinin müdiri
2.Səmədov Ehtiram Sabir oğlu-  DƏDRX-in 15 saylı Tovuz Ərazi İdarəsinin rəisi
3.Hümmətov Elxan Əmirxan oğlu- Tovuz LTİ rəisi
DƏDRX-in 15 saylı Qazax Ərazi İdarəsinin Tovuz    rayon şöbəsinin inzibati binası
Tovuz rayonu Abubəyli kəndi
Saat 11:00
              Tovuz              
33 1. Məmmədov Mikayıl Cəlil oğlu- ƏMDK-nın Qazax ərazi şöbəsinin müdiri
2.Səmədov Ehtiram Sabir oğlu-  DƏDRX-in 15 saylı Tovuz Ərazi İdarəsinin rəisi
3.Hümmətov Elxan Əmirxan oğlu- Tovuz LTİ rəisi
DƏDRX-in 15 saylı Qazax Ərazi İdarəsinin Ağstafa   rayon şöbəsinin inzibati binası
Ağstafa şəhəri H. Əliyev pr. 10
Saat 11:00
                  Ağstafa          
34 1. Məmmədov Mikayıl Cəlil oğlu- ƏMDK-nın Qazax ərazi şöbəsinin müdiri
2.Şahvələdov Şəmsi İsgəndər oğlu - DƏDRX-in 11 saylı Şəmkir Ərazi İdarəsinin rəisi
3.Hümmətov Elxan Əmirxan oğlu- Tovuz LTİ rəisi
DƏDRX-in 11 saylı Şəmkir Ərazi İdarəsinin Gədəbəy   rayon şöbəsinin inzibati binası
Gədəbəy şəhəri H. Əliyev pr.12
Saat 11:00
                        Gədəbəy    
35 1. Cəfərov Aydın Ömər oğlu- ƏMDK-nın Xaçmaz ərazi şöbəsinin müdiri
2. Hacıyev Eldəniz Yaqub oğlu - DƏDRX-ın 5 saylı Xaçmaz  Ərazi İdarəsinin rəisi
3. İbadov Aydın Ramiz oğlu- Xaçmaz LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 5 saylı Xaçmaz Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
Xaçmaz şəhəri H.Əliyev pr
Saat 11:00
    Xaçmaz                        
36 1. Cəfərov Aydın Ömər oğlu- ƏMDK-nın Xaçmaz ərazi şöbəsinin müdiri
2. Hacıyev Eldəniz Yaqub oğlu - DƏDRX-ın 5 saylı Xaçmaz  Ərazi İdarəsinin rəisi
3. İbadov Aydın Ramiz oğlu- Xaçmaz LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 5 saylı Xaçmaz Ərazi İdarəsinin Quba rayon şöbəsinin inzibati binası
Quba şəhəri Q. İsmayılov küç. 2
Saat 11:00
        Quba                    
37 1. Cəfərov Aydın Ömər oğlu- ƏMDK-nın Xaçmaz ərazi şöbəsinin müdiri
2. Hacıyev Eldəniz Yaqub oğlu - DƏDRX-ın 5 saylı Xaçmaz  Ərazi İdarəsinin rəisi
3. İbadov Aydın Ramiz oğlu- Xaçmaz LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 5 saylı Xaçmaz Ərazi İdarəsinin Qusar rayon şöbəsinin inzibati binası
Qusar şəhəri Füzuli küç. 21
Saat 11:00
                Qusar            
38 1. Cəfərov Aydın Ömər oğlu- ƏMDK-nın Xaçmaz ərazi şöbəsinin müdiri
2. Hacıyev Eldəniz Yaqub oğlu - DƏDRX-ın 5 saylı Xaçmaz  Ərazi İdarəsinin rəisi
3. İbadov Aydın Ramiz oğlu- Xaçmaz LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 5 saylı Xaçmaz Ərazi İdarəsinin Şabran  rayon şöbəsinin inzibati binası
Şabran şəhəri M.Ə.Rəsulzadə küç. 39
Saat 11:00
                            Şabran
39 1. Səfərov Nazim İnşallah oğlu- ƏMDK-nın Beyləqan ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Ramil Firəddin oğlu-  DƏDRX-ın 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin rəis müavini
3. İsayev Bəhmən Məmməd oğlu- Beyləqan LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin İmişli rayon şöbəsinin inzibati binası
İmişli şəhəri 20 yanvar küç. 9
Saat 11:00
    İmişli                         
40 1. Səfərov Nazim İnşallah oğlu- ƏMDK-nın Beyləqan ərazi şöbəsinin müdiri
2.Əliyev Ramil Firəddin oğlu-  DƏDRX-ın 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin rəis müavini
3. İsayev Bəhmən Məmməd oğlu- Beyləqan LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
Beyləqan şəhəri S. İmrəliyev küçəsi 95
Saat 11:00
        Beyləqan                     
41 1. Səfərov Nazim İnşallah oğlu- ƏMDK-nın Beyləqan ərazi şöbəsinin müdiri
2.Əliyev Ramil Firəddin oğlu-  DƏDRX-ın 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin rəis müavini
3. İsayev Bəhmən Məmməd oğlu- Beyləqan LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin Ağcəbədi rayon şöbəsinin inzibati binası
Ağcəbədi şəhəri F.Əlizadə küç. 7
Saat 11:00
                  Ağcəbədi           
42 1. Səfərov Nazim İnşallah oğlu- ƏMDK-nın Beyləqan ərazi şöbəsinin müdiri
2.Əliyev Ramil Firəddin oğlu-  DƏDRX-ın 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin rəis müavini
3. İsayev Bəhmən Məmməd oğlu- Beyləqan LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin Füzuli rayon şöbəsinin inzibati binası
Horadiz qəsəbəsi, M.Ə. Rəsulzadə küçəsi
Saat 11:00
                        Füzuli    
43 1. Paşayev Ramin Zakir oğlu- ƏMDK-nın Cəlilabad ərazi şöbəsinin müdiri
2. Xudaverdiyev Qalib Firudin oğlu -  DƏDRX-ın 8 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Abdullayev Əfsər Muradxan oğlu- Cəlilabad Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 8 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
Cəlilabad şəhəri Azərbaycan küç.60
Saat 11:00
Cəlilabad                            
44 1. Paşayev Ramin Zakir oğlu- ƏMDK-nın Cəlilabad ərazi şöbəsinin müdiri
2. Xudaverdiyev Qalib Firudin oğlu -  DƏDRX-ın 8 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Abdullayev Əfsər Muradxan oğlu- Cəlilabad Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 8 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin Bİləsuvar rayon şöbəsinin inzibati binası
Biləsuvar şəhəri H.Əliyev pr. 25
Saat 11:00
          Biləsuvar                  
45 1. Paşayev Ramin Zakir oğlu- ƏMDK-nın Cəlilabad ərazi şöbəsinin müdiri
2. Xudaverdiyev Qalib Firudin oğlu -  DƏDRX-ın 8 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Abdullayev Əfsər Muradxan oğlu- Cəlilabad Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 8 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin Masallı rayon şöbəsinin inzibati binası
Masallı şəhəri Talışxanov küç.-1
Saat 11:00
                  Masallı           
46 1. Paşayev Ramin Zakir oğlu- ƏMDK-nın Cəlilabad ərazi şöbəsinin müdiri
2. Xudaverdiyev Qalib Firudin oğlu -  DƏDRX-ın 8 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Abdullayev Əfsər Muradxan oğlu- Cəlilabad Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 8 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin Yardımlı rayon şöbəsinin inzibati binası
Yardımlı şəhəri B.Mansurov küç.5
Saat 11:00
                          Yardımlı  
47 1. Binnətov Rauf Qasım oğlu- ƏMDK-nın Şamaxı ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Seymur Allahverdi oğlu-  DƏDRX-ın 14 saylı Şamaxı Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Həsənov Telmaz Ənvər oğlu- Ağsu Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 14 saylı Şamaxı Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
Şamaxı şəhəri Gənclər küç. 20a
Saat 11:00
Şamaxı                            
48 1. Binnətov Rauf Qasım oğlu- ƏMDK-nın Şamaxı ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Seymur Allahverdi oğlu-  DƏDRX-ın 14 saylı Şamaxı Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Mehbullayev Emin Feyzulla oğlu- Bakı LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 14 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin Qobustan  rayon şöbəsinin inzibati binası
Qobustan şəhəri Yeni massiv
Saat 11:00
                  Qobustan          
49 1. Binnətov Rauf Qasım oğlu- ƏMDK-nın Şamaxı ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Seymur Allahverdi oğlu-  DƏDRX-ın 14 saylı Şamaxı Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Həsənov Telmaz Ənvər oğlu- Ağsu Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 14 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin Ağsu  rayon şöbəsinin inzibati binası
Ağsu şəhəri Ü.Hacıbəyov küç.27
Saat 11:00
                            Ağsu
50 1. Məsimov Bağı Əsabəli oğlu- ƏMDK-nın Şəki ərazi şöbəsinin müdiri
2. Hüseynov Dadaş Yusif oğlu -  DƏDRX-in 12 saylı Şəki Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Süleymanov İlkin Aydın oğlu- Şəki LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 12 saylı Şəki Ərazi İdarəsinin inzibati binası,
Şəki şəhəri H.Əliyev pr. 9a
Saat 11:00
    Şəki                        
51 1. Məsimov Bağı Əsabəli oğlu- ƏMDK-nın Şəki ərazi şöbəsinin müdiri
2. Heraçiyev Bəxtiyar Əhməd oğlu-  DƏDRX-in 18 saylı Zaqatala Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Süleymanov İlkin Aydın oğlu- Şəki LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 18 saylı Zaqatala Ərazi İdarəsinin Balakən  rayon şöbəsinin inzibati binası
Balakən şəhəri R.Səmədov küç. 3
Saat 11:00
          Balakən                  
52 1. Məsimov Bağı Əsabəli oğlu- ƏMDK-nın Şəki ərazi şöbəsinin müdiri
2. Hüseynov Dadaş Yusif oğlu -  DƏDRX-in 12 saylı Şəki Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Süleymanov İlkin Aydın oğlu- Şəki LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 12 saylı Şəki Ərazi İdarəsinin Qax  rayon şöbəsinin inzibati binası
Qax şəhəri İ.Mustafayev küç.31
Saat 11:00
                  Qax          
53 1. Məsimov Bağı Əsabəli oğlu- ƏMDK-nın Şəki ərazi şöbəsinin müdiri
2. Heraçiyev Bəxtiyar Əhməd oğlu -  DƏDRX-in 18 saylı Zaqatala Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Süleymanov İlkin Aydın oğlu- Şəki LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 18 saylı Zaqatala Ərazi İdarəsinin Zaqatala rayon şöbəsinin inzibati binası
Zaqatala rayonu Çökəkoba kəndi
Saat 11:00
                        Zaqatala    
54 1. Paşayev Mübariz Bəşarət oğlu- ƏMDK-nın Qəbələ ərazi şöbəsinin müdiri
2.Zeynalov Anar MÜrvət oğlu-  DƏDRX-in 9 saylı Qəbələ Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Süleymanov İlkin Aydın oğlu- Şəki LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 9 saylı ŞQəbələ Ərazi İdarəsinin inzibati binası
Qəbələ şəhəri Zərifə Əliyeva küç. 8
Saat 11:00
        Qəbələ                    
55 1. Paşayev Mübariz Bəşarət oğlu- ƏMDK-nın Qəbələ ərazi şöbəsinin müdiri
2.Zeynalov Anar MÜrvət oğlu-  DƏDRX-in 9 saylı Qəbələ Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Süleymanov İlkin Aydın oğlu- Şəki LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 9 saylı Qəbələ Ərazi İdarəsinin İsmayıllı rayon şöbəsinin inzibati binası
İsmayıllı şəhəri Axundov küç. 53
Saat 11:00
              İsmayıllı              
56 1. Paşayev Mübariz Bəşarət oğlu- ƏMDK-nın Qəbələ ərazi şöbəsinin müdiri
2.Zeynalov Anar MÜrvət oğlu-  DƏDRX-in 9 saylı Qəbələ Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Süleymanov İlkin Aydın oğlu- Şəki LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 9 saylı Qəbələ Ərazi İdarəsinin Oğuz rayon şöbəsinin inzibati binası
Oğuz şəhəri H. Əliyev küç. 6
Saat 11:00
                            Oğuz
 
 
 

Sorğu

Daşınmaz əmlakın qiymətləndirilməsi xidməti barədə məlumatlısınızmı?