1 1. Paşayev Ramin Zakir oğlu - ƏMDK-nın Sumqayıt ərazi şöbəsinin müdiri
2. Kərimov Cavid İlqar oğlu-DƏDRX-in 2 saylı Sumqayıt Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Mehbullayev Emin Feyzulla oğlu- Bakı LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 2 saylı Sumqayıt Ərazi İdarəsinin Xızı rayon şöbəsinin inzibati binası,
Xızı şəhəri, H. Əliyev prospekti 
27.01.2020 - Bazar ertəsi
saat 11:00
Xızı
2 1. Paşayev Ramin Zakir oğlu - ƏMDK-nın Sumqayıt ərazi şöbəsinin müdiri,
2. Kərimov Cavid İlqar oğlu-    DƏDRX-in 2 saylı Sumqayıt Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Mehbullayev Emin Feyzulla oğlu- Bakı LTİ-nin rəisi
ƏMDK-nın Sumqayıt ərazi şöbəsinin inzibati binası,
Sumqayıt şəhəri, 18-ci məhəllə, bina 4/12
22.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Sumqayıt
(video görüntülü qəbul)
3 1. Paşayev Ramin Zakir oğlu - ƏMDK-nın Sumqayıt ərazi şöbəsinin müdiri,
2. Kərimov Cavid İlqar oğlu-    DƏDRX-in 2 saylı Sumqayıt Ərazi İdarəsinin rəisi
3. İbadov Aydın Ramiz oğlu- Xaçmaz LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 2 saylı Sumqayıt Ərazi İdarəsinin Siyəzən rayon şöbəsinin inzibati binası,
Siyəzən şəhəri, Babək küçəsi 50
29.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Siyəzən
4 1. Məmmədov İldırım Çingiz oğlu- ƏMDK-nın Abşeron ərazi şöbəsinin müdiri
2. İsayev Füzuli İsa oğlu - DƏDRX-in 4 saylı Abşeron Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Mehbullayev Emin Feyzulla oğlu- Bakı LTİ-nin rəisi
ƏMDK-nın Abşeron ərazi şöbəsinin inzibati binası,
Xırdalan şəhəri, M. Hüseynzadə küçəsi, 315
15.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Abşeron
(video görüntülü qəbul)
5 1. Qasımov Mətləb Məmmədqulu oğlu - ƏMDK-nın Gəncə ərazi şöbəsinin müdiri
2. Məmmədov Nazim Sultan oğlu- DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Orucov Samir Aydın oğlu- Gəncə LTİ-nin raisi
ƏMDK-nın Gəncə ərazi şöbəsinin inzibati binası,
Gəncə şəhəri, H.Əliyev adına meydan,Gəncə Şəhər İH-nin binası
16.01.2020 - Cümə axşamı
saat 11:00
Gəncə
(video görüntülü qəbul)
6 1. Qasımov Mətləb Məmmədqulu oğlu - ƏMDK-nın Gəncə ərazi şöbəsinin müdiri
2. Məmmədov Nazim Sultan oğlu- DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Orucov Samir Aydın oğlu- Gəncə LTİ-nin raisi
DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin Göygöl rayon şöbəsinin inzibati binası
Göygöl şəhəri H.Əliyev pr. 53
22.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Göygöl
7 1. Qasımov Mətləb Məmmədqulu oğlu - ƏMDK-nın Gəncə ərazi şöbəsinin müdiri
2. Məmmədov Nazim Sultan oğlu- DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Orucov Samir Aydın oğlu- Gəncə LTİ-nin raisi
DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin Samux rayon şöbəsinin inzibati binası
Samux şəhəri N.Nərimanov küç. 20
31.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Samux
8 1. Qasımov Mətləb Məmmədqulu oğlu - ƏMDK-nın Gəncə ərazi şöbəsinin müdiri
2. Məmmədov Nazim Sultan oğlu- DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Orucov Samir Aydın oğlu- Gəncə LTİ-nin raisi
DƏDRX-in 3 saylı Gəncə Ərazi İdarəsinin Daşkəsən rayon şöbəsinin inzibati binası
H.Əliyev meydanı 2
29.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Daşkəsən
9 1. Səfərov Nazim İnşallah oğlu - ƏMDK-nın Şirvan ərazi şöbəsinin müdiri
2. İbrəhimov Fuad Məmmədağa oğlu - 13 saylı Şirvan DƏDRX Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Xanbabayev İlham Qismət oğlu - Şirvan LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 13 saylı Şirvan Ərazi İdarəsinin Salyan rayon şöbəsinin inzibati binası
Salyan şəhəri H. Əliyev pr. 107
27.01.2020 - Bazar ertəsi
saat 11:00
Salyan
10 1. Səfərov Nazim İnşallah oğlu - ƏMDK-nın Şirvan ərazi şöbəsinin müdiri
2. İbrəhimov Fuad Məmmədağa oğlu - 13 saylı Şirvan DƏDRX Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Xanbabayev İlham Qismət oğlu - Şirvan LTİ-nin rəisi
ƏMDK-nın Şirvan ərazi şöbəsinin inzibati binası,
Şirvan şəhəri, M.Ə.Rəsulzadə küçəsi, 14
15.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Şirvan
(video görüntülü qəbul)
11 1. Səfərov Nazim İnşallah oğlu - ƏMDK-nın Şirvan ərazi şöbəsinin müdiri
2. İbrəhimov Fuad Məmmədağa oğlu - 13 saylı Şirvan DƏDRX Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Xanbabayev İlham Qismət oğlu - Şirvan LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 13 saylı Şirvan Ərazi İdarəsinin Neftçala rayon şöbəsinin inzibati binası
Neftçala şəhəri Neftçala RİH
24.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Neftçala
12 1. Səfərov Nazim İnşallah oğlu - ƏMDK-nın Şirvan ərazi şöbəsinin müdiri
2. İbrəhimov Fuad Məmmədağa oğlu - 13 saylı Şirvan DƏDRX Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Xanbabayev İlham Qismət oğlu - Şirvan LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 13 saylı Şirvan Ərazi İdarəsinin Saatlı rayon şöbəsinin inzibati binası
Saatlı şəhəri H. Əliyev pr. 126
31.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Saatlı
13 1. Səfərov Nazim İnşallah oğlu - ƏMDK-nın Şirvan ərazi şöbəsinin müdiri
2. İbrəhimov Fuad Məmmədağa oğlu - 13 saylı Şirvan DƏDRX Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Xanbabayev İlham Qismət oğlu - Şirvan LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 13 saylı Şirvan Ərazi İdarəsinin Sabirabad rayon şöbəsinin inzibati binası
Sabirabad şəhəri İ.İsgəndərov küç.-9
29.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Sabirabad
14 1. Abbasov Nicat Rəhman oğlu - ƏMDK-nın Mingəçevir ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Qasım Adil oğlu-  DƏDRX-in 17 saylı Yevlax Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Əliyev Allahverdi Bəhmən oğlu-  Mingəçevir LTİ-nin rəisi
ƏMDK-nın Mingəçevir ərazi şöbəsinin inzibati binası,
Mingəçevir şəhəri, H.Əliyev prospekti, 26/11
27.01.2020 - Bazar ertəsi
saat 11:00
Mingəçevir
(video görüntülü qəbul)
15 1. Abbasov Nicat Rəhman oğlu - ƏMDK-nın Mingəçevir ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Qasım Adil oğlu-  DƏDRX-in 17 saylı Yevlax Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Əliyev Allahverdi Bəhmən oğlu-  Mingəçevir LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 17 saylı Mingəçevir Ərazi İdarəsinin Ağdaş  rayon şöbəsinin inzibati binası
Ağdaş şəhəri S.Vurğun küç.21
31.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Ağdaş
16 1. Ələkbərov Pərviz Arif oğlu- ƏMDK-nın Lənkəran ərazi şöbəsinin müdiri
2. Qasımov Etibar Xanoğlan oğlu - DƏDRX-ın 10 saylı Lənkəran Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Abdullayev Əfsər Muradxan oğlu- Cəlilabad LTİ-nin rəisi
ƏMDK-nın Lənkəran ərazi şöbəsinin inzibati binası,
Lənkəran şəhəri, Qala xiyabanı, 30
27.01.2020 - Bazar ertəsi
saat 11:00
Lənkəran
(video görüntülü qəbul)
17 1. Ələkbərov Pərviz Arif oğlu- ƏMDK-nın Lənkəran ərazi şöbəsinin müdiri
2. Qasımov Etibar Xanoğlan oğlu - DƏDRX-ın 10 saylı Lənkəran Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Abdullayev Əfsər Muradxan oğlu- Cəlilabad LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 10 saylı Lənkəran Ərazi İdarəsinin Lerik  rayon şöbəsinin inzibati binası
Lerik şəhəri İ.Yaqibov küçəsi 9
22.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Lerik
18 1. Ələkbərov Pərviz Arif oğlu- ƏMDK-nın Lənkəran ərazi şöbəsinin müdiri
2. Qasımov Etibar Xanoğlan oğlu - DƏDRX-ın 10 saylı Lənkəran Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Abdullayev Əfsər Muradxan oğlu- Cəlilabad LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 10 saylı Lənkəran Ərazi İdarəsinin Astara   rayon şöbəsinin inzibati binası
Astara şəhəri H.Əliyev pr. 15
31.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Astara
19 1. Nərimanov Tural Bəhrəm oğlu - ƏMDK-nın Bərdə ərazi şöbəsinin müdir müavini
2. Həşimov Şamxal Sahib oğlu-  DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Əliyev Allahverdi Bəhmən oğlu- Mingəçevir Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin Tərtər  rayon şöbəsinin inzibati binası
Tərtər şəhəri E. Məmmədov küç. 4
22.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Tərtər
20 1. Nərimanov Tural Bəhrəm oğlu - ƏMDK-nın Bərdə ərazi şöbəsinin müdir müavini
2. Həşimov Şamxal Sahib oğlu-  DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin rəisi
3.  Orucov Samir Aydın oğlu- Gəncə LTİ-nin raisi
DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin Naftalan rayon şöbəsinin inzibati binası
Naftalan şəhəri İ.Həsənzadə küç.23
17.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Naftalan
21 1. Nərimanov Tural Bəhrəm oğlu - ƏMDK-nın Bərdə ərazi şöbəsinin müdir müavini
2. Həşimov Şamxal Sahib oğlu-  DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Əliyev Allahverdi Bəhmən oğlu- Mingəçevir Lti-nin rəisi
DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin Ağdam rayon şöbəsinin inzibati binası
Ağdam rayonu,Quzanlı qəsəbəsi
24.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Ağdam
22 1. Nərimanov Tural Bəhrəm oğlu - ƏMDK-nın Bərdə ərazi şöbəsinin müdir müavini
2. Həşimov Şamxal Sahib oğlu-  DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin rəisi
3.  Orucov Samir Aydın oğlu- Gəncə LTİ-nin raisi
DƏDRX-in 7 saylı Bərdə Ərazi İdarəsinin Goranboy rayon şöbəsinin inzibati binası
Goranboy şəhəri H.Əliyev pr. 16
30.01.2020 - Cümə axşamı
saat 11:00
Goranboy
23 1. Qasımov Nizami Qasım oğlu - ƏMDK-nın Ucar ərazi şöbəsinin müdiri
2. Səfərov Ayxan Samiddin oğlu-  DƏDRX-in 16 saylı Ucar Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Qəribov Rizvan Səhəddin oğlu- Ağsu LTİ-nin rəisi
ƏMDK-nın Ucar ərazi şöbəsinin inzibati binası,
Ucar şəhəri, H.Əliyev küçəsi, 13
22.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Ucar
(video görüntülü qəbul)
24 1.Qasımov Nizami Qasım oğlu - ƏMDK-nın Ucar ərazi şöbəsinin müdiri
2. Səfərov Ayxan Samiddin oğlu-  DƏDRX-in 16 saylı Ucar Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Qəribov Rizvan Səhəddin oğlu- Ağsu LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 16 saylı Ucar Ərazi İdarəsinin Kürdəmir   rayon şöbəsinin inzibati binası
Kürdəmir şəhəri Vaqif küç. 13
24.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Kürdəmir
25 1. Qasımov Nizami Qasım oğlu - ƏMDK-nın Ucar ərazi şöbəsinin müdiri
2. Səfərov Ayxan Samiddin oğlu-  DƏDRX-in 16 saylı Ucar Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Qəribov Rizvan Səhəddin oğlu- Ağsu LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 16 saylı Ucar Ərazi İdarəsinin Göyçay    rayon şöbəsinin inzibati binası
Göyçay şəhəri Atatürk küç. 52
29.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Göyçay
26 1. Cəfərov Telman Abdulkərim oğlu - ƏMDK-nın Qazax ərazi şöbəsinin müdiri
2. Səmədov Ehtiram Sabir oğlu-  DƏDRX-in 15 saylı Tovuz Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Hümmətov Elxan Əmirxan oğlu- Tovuz LTİ rəisi
ƏMDK-nın Qazax ərazi şöbəsinin inzibati binası,
Qazax şəhəri, H.Əliyev küçəsi, 75
17.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Qazax
(video görüntülü qəbul)
27 1. Cəfərov Telman Abdulkərim oğlu - ƏMDK-nın Qazax ərazi şöbəsinin müdiri
2. Şahvələdov Şəmsi İsgəndər oğlu - DƏDRX-in 11 saylı Şəmkir Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Hümmətov Elxan Əmirxan oğlu- Tovuz LTİ rəisi
DƏDRX-in 11 saylı Şəmkir Ərazi İdarəsinin Şəmkir    rayon şöbəsinin inzibati binası
Şəmkir şəhəri H.Əliyev pr. 13
27.01.2020 - Bazar ertəsi
saat 11:00
Şəmkir
28 1. Cəfərov Telman Abdulkərim oğlu - ƏMDK-nın Qazax ərazi şöbəsinin müdiri
2. Səmədov Ehtiram Sabir oğlu-  DƏDRX-in 15 saylı Tovuz Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Hümmətov Elxan Əmirxan oğlu- Tovuz LTİ rəisi
DƏDRX-in 15 saylı Qazax Ərazi İdarəsinin Tovuz    rayon şöbəsinin inzibati binası
Tovuz rayonu Abubəyli kəndi
22.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Tovuz
29 1. Cəfərov Telman Abdulkərim oğlu - ƏMDK-nın Qazax ərazi şöbəsinin müdiri
2.Səmədov Ehtiram Sabir oğlu-  DƏDRX-in 15 saylı Tovuz Ərazi İdarəsinin rəisi
3.Hümmətov Elxan Əmirxan oğlu- Tovuz LTİ rəisi
DƏDRX-in 15 saylı Qazax Ərazi İdarəsinin Ağstafa   rayon şöbəsinin inzibati binası
Ağstafa şəhəri H. Əliyev pr. 10
24.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Ağstafa
30 1. Cəfərov Telman Abdulkərim oğlu - ƏMDK-nın Qazax ərazi şöbəsinin müdiri
2. Şahvələdov Şəmsi İsgəndər oğlu - DƏDRX-in 11 saylı Şəmkir Ərazi İdarəsinin rəisi
3.Hümmətov Elxan Əmirxan oğlu- Tovuz LTİ rəisi
DƏDRX-in 11 saylı Şəmkir Ərazi İdarəsinin Gədəbəy   rayon şöbəsinin inzibati binası
Gədəbəy şəhəri H. Əliyev pr.12
29.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Gədəbəy
31 1. Cəfərov Aydın Ömər oğlu- ƏMDK-nın Xaçmaz ərazi şöbəsinin müdiri
2. Hacıyev Eldəniz Yaqub oğlu - DƏDRX-ın 5 saylı Xaçmaz  Ərazi İdarəsinin rəisi
3. İbadov Aydın Ramiz oğlu- Xaçmaz LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 5 saylı Xaçmaz Ərazi İdarəsinin Quba rayon şöbəsinin inzibati binası
Quba şəhəri Q. İsmayılov küç. 2
17.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Quba
32 1. Cəfərov Aydın Ömər oğlu- ƏMDK-nın Xaçmaz ərazi şöbəsinin müdiri
2. Hacıyev Eldəniz Yaqub oğlu - DƏDRX-ın 5 saylı Xaçmaz  Ərazi İdarəsinin rəisi
3. İbadov Aydın Ramiz oğlu- Xaçmaz LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 5 saylı Xaçmaz Ərazi İdarəsinin Qusar rayon şöbəsinin inzibati binası
Qusar şəhəri Füzuli küç. 21 
23.01.2020 - Cümə axşamı
saat 11:00
Qusar
33 1. Cəfərov Aydın Ömər oğlu- ƏMDK-nın Xaçmaz ərazi şöbəsinin müdiri
2. Hacıyev Eldəniz Yaqub oğlu - DƏDRX-ın 5 saylı Xaçmaz  Ərazi İdarəsinin rəisi
3. İbadov Aydın Ramiz oğlu- Xaçmaz LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 5 saylı Xaçmaz Ərazi İdarəsinin Şabran  rayon şöbəsinin inzibati binası
Şabran şəhəri M.Ə.Rəsulzadə küç. 39
31.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Şabran
34 1. Qanbayev Məhəmməd Barat oğlu - ƏMDK-nın Beyləqan ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Ramil Firəddin oğlu-  DƏDRX-ın 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin rəisi
3. İsayev Bəhmən Məmməd oğlu- Beyləqan LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin İmişli rayon şöbəsinin inzibati binası
İmişli şəhəri 20 yanvar küç. 9
27.01.2020 - Bazar ertəsi
saat 11:00
İmişli 
35 1. Qanbayev Məhəmməd Barat oğlu - ƏMDK-nın Beyləqan ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Ramil Firəddin oğlu-  DƏDRX-ın 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin rəisi
3. İsayev Bəhmən Məmməd oğlu- Beyləqan LTİ-nin rəisi
ƏMDK-nın Beyləqan ərazi şöbəsinin inzibati binası,
Beyləqan şəhəri, S. İmrəliyev küçəsi, 95
17.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Beyləqan
(video görüntülü qəbul)
36 1. Qanbayev Məhəmməd Barat oğlu - ƏMDK-nın Beyləqan ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Ramil Firəddin oğlu-  DƏDRX-ın 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin rəisi
3. İsayev Bəhmən Məmməd oğlu- Beyləqan LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin Ağcəbədi rayon şöbəsinin inzibati binası
Ağcəbədi şəhəri F.Əlizadə küç. 7
24.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Ağcəbədi
37 1. Qanbayev Məhəmməd Barat oğlu - ƏMDK-nın Beyləqan ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Ramil Firəddin oğlu-  DƏDRX-ın 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin rəisi
3. İsayev Bəhmən Məmməd oğlu- Beyləqan LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 6 saylı Beyləqan Ərazi İdarəsinin Füzuli rayon şöbəsinin inzibati binası
Horadiz qəsəbəsi, M.Ə. Rəsulzadə küçəsi
29.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Füzuli
38 1. Xurşudzadə Mircəlal Sərraf oğlu - ƏMDK-nın Cəlilabad ərazi şöbəsinin müdiri vəzifəsini icra edən
2. Xudaverdiyev Qalib Firudin oğlu -  DƏDRX-ın 8 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Abdullayev Əfsər Muradxan oğlu- Cəlilabad LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 8 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin Masallı rayon şöbəsinin inzibati binası
Masallı şəhəri Talışxanov küç.-1
24.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Masallı 
39 1. Xurşudzadə Mircəlal Sərraf oğlu - ƏMDK-nın Cəlilabad ərazi şöbəsinin müdiri vəzifəsini icra edən
2. Xudaverdiyev Qalib Firudin oğlu -  DƏDRX-ın 8 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Abdullayev Əfsər Muradxan oğlu- Cəlilabad LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 8 saylı Cəlilabad Ərazi İdarəsinin Yardımlı rayon şöbəsinin inzibati binası
Yardımlı şəhəri B.Mansurov küç.5
30.01.2020 - Cümə axşamı
saat 11:00
Yardımlı
40 1. Binnətov Rauf Qasım oğlu- ƏMDK-nın Şamaxı ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Seymur Allahverdi oğlu-  DƏDRX-ın 14 saylı Şamaxı Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Mehbullayev Emin Feyzulla oğlu- Bakı LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 14 saylı Şamaxı Ərazi İdarəsinin Qobustan  rayon şöbəsinin inzibati binası
Qobustan şəhəri Yeni massiv
24.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Qobustan
41 1. Binnətov Rauf Qasım oğlu- ƏMDK-nın Şamaxı ərazi şöbəsinin müdiri
2. Əliyev Seymur Allahverdi oğlu-  DƏDRX-ın 14 saylı Şamaxı Ərazi İdarəsinin rəisi
3.Qəribov Rizvan Səhəddin oğlu- Ağsu LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 14 saylı Şamaxı Ərazi İdarəsinin Ağsu  rayon şöbəsinin inzibati binası
Ağsu şəhəri Ü.Hacıbəyov küç.27
31.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Ağsu
42 1. Paşayev Mübariz Bəşarət oğlu - ƏMDK-nın Şəki ərazi şöbəsinin müdiri
2. Hüseynov Dadaş Yusif oğlu -  DƏDRX-in 12 saylı Şəki Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Süleymanov İlkin Aydın oğlu- Şəki LTİ-nin rəisi
ƏMDK-nın Şəki ərazi şöbəsinin inzibati binası,
Şəki şəhəri, H.Əliyev prospekti, 9a
27.01.2020 - Bazar ertəsi
saat 11:00
Şəki
(video görüntülü qəbul)
43 1. Paşayev Mübariz Bəşarət oğlu - ƏMDK-nın Şəki ərazi şöbəsinin müdiri
2. Hüseynov Dadaş Yusif oğlu -  DƏDRX-in 12 saylı Şəki Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Süleymanov İlkin Aydın oğlu- Şəki LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 12 saylı Şəki Ərazi İdarəsinin Qax  rayon şöbəsinin inzibati binası
Qax şəhəri İ.Mustafayev küç.31
24.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Qax
44 1. Paşayev Mübariz Bəşarət oğlu - ƏMDK-nın Şəki ərazi şöbəsinin müdiri
2. Musayev Şaban Abdulxalıq oğlu -  DƏDRX-in 18 saylı Zaqatala Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Süleymanov İlkin Aydın oğlu- Şəki LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 18 saylı Zaqatala Ərazi İdarəsinin Zaqatala rayon şöbəsinin inzibati binası
Zaqatala rayonu Çökəkoba kəndi
29.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
Zaqatala
45 1. Məsimov Bağı Əsabəli oğlu - ƏMDK-nın Qəbələ ərazi şöbəsinin müdiri
2. Zeynalov Anar MÜrvət oğlu-  DƏDRX-in 9 saylı Qəbələ Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Süleymanov İlkin Aydın oğlu- Şəki LTİ-nin rəisi
ƏMDK-nın Qəbələ ərazi şöbəsinin inzibati binası
Qəbələ şəhəri, Zərifə Əliyeva küçəsi, 8
16.01.2020 - Cümə axşamı
saat 11:00
Qəbələ
(video görüntülü qəbul)
46 1. Məsimov Bağı Əsabəli oğlu - ƏMDK-nın Qəbələ ərazi şöbəsinin müdiri
2. Zeynalov Anar MÜrvət oğlu-  DƏDRX-in 9 saylı Qəbələ Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Süleymanov İlkin Aydın oğlu- Şəki LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 9 saylı Qəbələ Ərazi İdarəsinin İsmayıllı rayon şöbəsinin inzibati binası
İsmayıllı şəhəri Axundov küç. 53
22.01.2020 - Çərşənbə
saat 11:00
İsmayıllı
47 1. Məsimov Bağı Əsabəli oğlu - ƏMDK-nın Qəbələ ərazi şöbəsinin müdiri
2. Zeynalov Anar MÜrvət oğlu-  DƏDRX-in 9 saylı Qəbələ Ərazi İdarəsinin rəisi
3. Süleymanov İlkin Aydın oğlu- Şəki LTİ-nin rəisi
DƏDRX-in 9 saylı Qəbələ Ərazi İdarəsinin Oğuz rayon şöbəsinin inzibati binası
Oğuz şəhəri H. Əliyev küç. 6
31.01.2020 - Cümə
saat 11:00
Oğuz